Připravované akce

Počet nalezených akcí: 5

Individuální logohrátky

 • Věk 4-7

 • SVČ Jednička, Truhlářská 8, Praha 1

 • Termín neuveden

 • 400 Kč

Individuální logopedické lekce pro předškoláky (4- 7 let) v doprovodu rodičů, rozvíjející aktivity skupinového kroužku Logohrátky. Hravě-edukativní aktivity k prevenci nebo nápravě řečových a komunikačních poruch, tréningu soustředění, spolupráce, grafomotoriky, sluchové i vizuální pozornosti aj. předškolních dovedností. Pět 30-minutových lekcí 1x týdně (čas a frekvence lekcí po domluvě s lektorkou akce) s možností opakování cyklu. Vybavení: psací a kreslicí potřeby, desky A4 s eurofoliemi.

Jan Kopka: Příběh bikera

 • Věk 12-99

 • dle propozic

 • 30.11.2021 - 30.11.2021

 • 100 Kč

KOUPIT VSTUPENKU (přímý odkaz na online pokladnu kina Atlas) PŘÍBĚH BIKERA – Cesta za hotelem California VIDEO TEASER (český prvopřejezd 2 900 km pustou trasou přes mexický poloostrov BAJA CALIFORNIA) Stručný popis: Jan KOPKA – účastník mnoha světových extrémních závodů včetně toho nejdrsnějšího zimního napříč Aljaškou se vydal se dvěma kamarády uskutečnit český prvopřejezd pustou trasou 2 900 km nazvanou Baja Divide přes dlouhý málo obydlený mexický poloostrov Baja California a vše zdokumentovat. Cílem expedice byl legendární hotel California, ležící v úplné špičce poloostrova. Vzhledem k pouštnímu a velice hornatému rázu polostrova byla cesta náročnější, než se čekalo a vše se vyvíjelo jinak, než plánoval. Nakonec se skupina musela už po několika dnech rozdělit a dále po trase pokračoval Jan Kopka již sám. Potýkal se s velmi dlouhými vzdálenostmi, kde nebyla možnost jakéhokoli doplnění vody či jídla, s vedrem, se ztrátou cesty atd.. Samozřejmě nebyla nouze ani o problémy jiného všemožného rázu. Obrovská dřina byla ale vyvážena sice drsnou, ale nádhernou, neustále se měnící přírodou, setkáními s divokými, pro nás exotickými zvířaty a okořeněna nenadálými setkáními s v pustinách osaměle žijícími lidmi či s jinými dobrodruhy a tuláky. Cesta byla plná dobrodružství, svobody a poznání. Na konci expedice čekal nejen hotel California, ale i procitnutí a znovu objevení staré pravdy! Celá expedice probíhala vlastní silou bez doprovodných osob a stejně tak i natáčení dokumentu. Délka dokumentu: 1:21 min tel: +420 724 818 718, jankopka@jankopka.cz www.jankopka.cz, www.1000miles.cz INFORMACE O AUTOROVI Jan KOPKA biker z Jablonce nad Nisou, kterému jsou limity vlastních možností obrovskou výzvou. Veteránský silničář a dříve účastník bikemaratonů před časem přesedlal na extrémní ultradlouhé závody bez zabezpečení. V roce 2000 se stal prvním našincem, který absolvoval Crocodile Trophy, etapový bikový podnik prašnou, vyprahlou buší za až padesátistupňových veder napříč celou Austrálií. Ochutnal také nejdrsnější outdoorový zimní závod planety na speciálních kolech 1800 km přes zamrzlou Aljašku Iditarod Trail Invitational, který dokonce vyhrál a nejdelší 4 000 km GDR Skalistými horami z Kanady do Mexika. Z dalších jsou to také Silk Race v Kyrgyzstánu v jedněch z nejvyšších hor planety Ťan-šan, kde se účastníci pohybovali ve výškách i 4 000 m n. m. Účastnil se například i extrémů v deštných pralesech Kostariky, pouštích Maroka, v divokém Mongolsku nebo zimních závodů za polárním kruhem. Expediční sólo přejezd 3000 km málo obydleným mexickým poloostrovem Baja California a natočení filmu z něj je jeho dalším dobrodružným počinem. Po dvou velmi úspěšných knihách z extrémů v opuštěných koutech světa a mnoha povedených diashow je uvedený snímek jeho filmovou prvotinou. Můžeme říci, že dobrodružný dokument je stejně poutavý a zábavný jako jeho knihy i přednášky.

Výstava prací z výtvarných kruzů

 • Věk 0-99

 • SVČ Jednička, Truhlářská 8, Praha 1

 • 01.12.2021 - 28.02.2022

Srdečně Vás zveme na výstavu děl dětí a dospělých z výtvarných kruzů Hobby centra 4 a SVČ Jedničky. Ve středu 1. 12. od 18:30 proběhne vernisáž za účasti lektorů a autorů v kavárně SVČ Jednička, Truhlářská 8, Praha 1. Výstavu si můžete prohlédnout kdykoliv v otevírací době kavárny až do 28. 2. 2022.

Mikuláš v Jedničce

 • Věk 3-11

 • SVČ Jednička, Truhlářská 8, Praha 1

 • 03.12.2021 - 03.12.2021

 • 50 Kč

Hra pro rodinné (až 5ti členné) týmy v celém prostoru SVĆ Jednička, na jejímž konci bude čekat hodný a velkorysý Mikuláš se svými pomocníky a překvapením. Na stanovištích se děti setkají s různými postavami, kterým budou pomáhat s plněním jednoduchých andělských a čertovských úkolů. Na akci je v rámci Vašeho pohodlí, bezpečnostních opatření a plynulého průběhu NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU: JEDNODUCHÁ REZERVACE ÚČASTI (odkaz) 4 KROKY K REZERVACI 1. Klikněte na odkaz + Vyberte jeden ze zelených pruhů termínu (dle svých možností). 2. REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ 3. Uvedená ČÍSLA v bloku = již přihlášení na 1 časový úsek (4 min) / kapacita úseku (5) (Pokud chcete, přidejte poznámku.) 4. Stiskem REZERVOVAT odešlete. Hotovo. Potvrzení přijde na Vámi uvedený e-mail vzápětí. POŽÁDÁME O DODRŽENÍ VAŠEHO REZERVOVANÉHO ČASU PRO PŘÍCHOD NA AKCI. Děkujeme za pochopení. Vstupné 50 Kč / dítě se vybírá při vstupu. Připomeneme, že drobných na vracení má kupodivu málo i Mikuláš. Děkujeme předem a těšíme se na Vás.

Jan Kopka: Bikování na Aljašce

 • Věk 12-99

 • SVČ Jednička, Truhlářská 8, Praha 1

 • 07.12.2021 - 07.12.2021

 • 100 Kč

REZERVACE VSTUPENEK (přednostní rezervace volných míst před volným prodejem) Unikátní film BIKOVÁNÍ NA ALJAŠCE + 1000 MILES Adventure DIASHOW s komentářem autora a extrémního bikera Jana Kopky. PROGRAM 1. část diashow: je z extrémního sněžného bikování na Aljašce i za polárním kruhem. Jan Kopka je pravým pionýrem sněžného bikování, které provozuje od roku 2002. V té době si sněžní bikeři konstruovali a stavěli své stroje sami a vydávali se s nimi daleko za hranice civilizace. Promítneme i krátký bonusový film sněžného bikování z našeho prostředí mírného pásu. PROGRAM 2. část diashow: 1000 Miles Adventure První extrémní ultramaraton v Evropě, nonstop závod bez podpory přírodou napříč Česko-Slovenskem. Diashow (cca 25 min) dává divákovi představu o náročnosti závodu, o utrpení, ale i radostech závodníků na trase, o nádherných scenériích a rozmanitosti české a slovenské krajiny. Během závodu nechyběly ani napínavé momenty brodů po prsa, střetů s medvědy nebo fyzického či psychického vyčerpání. Diashow je doplněna o humorné hlášky účastníků ze závodu, které dobře dokreslují nálady, pocity a třeba i bezmocnost Mílařů na trase. Délka s diskuzí: cca 1,5 hod